22.5 C
Tirana
Friday, September 29, 2023

NEW MUSIC | Shawn Mendes, Justin Bieber – “Monster”

Shawn Mendes dhe Justin Bieber kanë publikuar singëllin e tyre më të fundit ‘Monster’, shoqëruar me një videoklip. Videokënga u publikuan më 20 nëntor. Klipi, me regji...

Pas The Weeknd, edhe Drake flet kundër Grammy-t

Drake jo vetëm që mbështeti publikisht The Weeknd pas deklaratës së tij për Grammy Awards 2021, por në të njëjtën kohë edhe iu kundërvu...

Kënga më e suksesshme e vitit ka tashmë një remiks me Rosalía-n

Një vit pas publikimit, për të festuar ndoshta 1-vjetorin, kënga më e suksesshme e vitit vjen në një remiks në bashkëpunim me një ndër...

NEW MUSIC | Mariah Carey – “Oh Santa!” ft. Ariana Grande, Jennifer Hudson

Dhe sikur të mos mjaftonte fakti se sa herë janë Krishtlindjet kënga hit e Mariah Carey "All I want from Christmas is you" shkon...

Cila është kënga më e kërkuar e të gjitha kohërave në Shazam?

Kur ne na pëlqen një këngë dhe duam t’i gjejmë titullin, në moment na shkon në mendje aplikacioni Shazam. Aplikacion i famshëm mund të gjejë...