11 C
Tirana
Tuesday, October 27, 2020

Dy artistët shqiptarë po vijnë sërish në bashkëpunim ARIANA GRANDE: Në albumin e ri “POSITIONS” dhe DOJA CAT, THE WEEKND e TY DOLLA $IGN Mozzik nuk ndalet me “Mozzart”, reperi paralajmëron albumin e dytë brenda pak kohësh Fansat janë shumë të bindur që Dhurata Dora po vjen në bashkëpunim me artistin me famë ndërkombëtare Dua Lipa arrin suksesin e radhës në festivalin e muzikës: “Jam kaq e emocionuar!” Gashi bën një hap të ri në karrierën e tij BILLIE EILISH në nëntor publikohet kënga e re! Koncerti i parë në kohë pandemie u realizua me sukses në mënyrën më të pazakontë Këngëtarja amerikane i flet ashpër Donald Trump-it në këngën e saj të re NEW MUSIC | Ledri Vula - "Si baba"