17.5 C
Tirana
Saturday, December 3, 2022

Prince nuk e pëlqente muzikën e këtyre dy artistëve të famshëm

Letrat e fshehta të këngëtarit të ndjerë Prince, zbulojnë se ai nuk ishte aspak fans i muzikës së Ed Sheeran apo Katy Perry. Në shënimet...

”Royal Mail” pulla të veçanta për 60-vjetorin e ”Rolling Stones”

Me rastin e 60 vjetorit të krijimit të grupit anglez ‘The Rolling Stones’, i formuar në Londër në vitin 1962, një grup i veçantë...

Teatrot e Broadway-it mbeten të mbyllura në 2020

Teatrot e famshme të Broadway-it të Nju Jorkut do të qëndrojnë të mbyllura për pjesën e mbetur të vitit, për shkak të pandemisë së...

Pas deklaratës së tij, Kanye West publikon bisedën me The Weeknd! Ç’po ndodh mes...

The Weeknd bashkëpunoi me shumë artistë për “After Hours”, siç ishin Oneohtrix Point Never, Lil Uzi Vert dhe Ariana Grande. Por duket se ka...

Ardian Bujupi zbulon surprizën që ka përgatitur për 10-vjetorin e karrierës

Ardian Bujupi feston këtë vit 10-vjetorin e karrierës. Pak muaj më parë ai na paralajmëroi për një surprizë të madhe dhe më në fund...