12.5 C
Tirana
Friday, November 26, 2021

Hailey dhe Justin flasin për periudhën e vështirë të lidhjes: S’ishte koha të hiqja...

Justin Bieber dhe Hailey Baldwin kanë folur rreth martesës së tyre dhe betejave me të cilat janë përballur si çift. Ata kanë diskutuar rreth...

Trump jashtë listës së Forbes të 400 amerikanëve më të pasur

Donald Trump është hequr nga lista e Forbes e 400 personave më të pasur të Amerikës, për herë të parë në 25 vjet. Pasuria e...

I dhunoi vjehrrën, Dua Lipa merr vendimin e menjëhershëm ndaj këngëtarit të famshëm

Pas ribashkimit dhe ardhjes në jetë të fëmijës së tyre të parë, Gigi Hadid dhe Zayn Malik, i kanë dhënë fund lidhjes së tyre...

Kim Jong Un është dobësuar vërtet 20 kg dhe nuk po përdor dublant

Bien poshtë pretendimet dhe teoritë konspirative se udhëheqësi i Koresë së Veriut, Kim Jong Un përdor dublant në daljet e tij. Daljet e fundit ku...

Zaimina në muajin e pestë të shtatzënisë, publikohen fotot e para me barkun e...

Zaimina Vasjari është në pritje të ëmbël! Këngëtarja pret të bëhet nënë për herë të dytë, 3 vjet pasi solli në jetë vajzën e...
Advertisement