9.5 C
Tirana
Tuesday, March 28, 2023

Keisi e lumtur që u nda nga Kristi: Më paska hapur Zoti sytë!

Krist Aliaj dhe Keisi Medini e lanë në mes njohjen e tyre. Këngëtarja disa ditë më parë i tha Kristit se nuk dëshironte më...

Kiara bisedon me Luizin: Ke ndonjë ves jashtë?

Ndryshe nga Luizi, i cili gjithë kohën e shpreh dashurinë e tij për Kiarën dhe dëshiron që çdo moment të qëndrojë pranë saj, kjo...

Iu ndryshua emri dhe humbi ndjekës! “Zhduket” Instagram-i i Luiz Ejllit!

Pas gjithë situatave të ndodhur ditën e djeshme, llogaria zyrtare e Luiz Ejllit në Instagram nuk është më aktive. Në një kërkim të thjesht në...

“Sa shumë shtiresh me Luizin”/ Olta nuk hesht më ndaj Kiarës, si reagoi moderatorja…

Olta Gixhari ka nisur të tregojë hapur mendimin e saj për qëndrimin e Kiarës në marrëdhënie me Luizin. Së fundmi, aktorja i ka thënë...

“Të dua”/ Momente romantike mes Kiarës dhe Luizit në suitë!

Nata e dytë në suitë, u shoqërua sërish me momente romantike mes çiftit Luiz-Kiara. Të ndarë nga pjesa tjetër e shtëpisë, Luizi dhe...