13.5 C
Tirana
Wednesday, April 17, 2024

Gent Zenelaj prek me urimin për ditëlindjen e djalit!

Sot në shtëpinë e Gentian Zenelajt ka festë. Djali i aktorit feston 16 vjetorin e lindjes dhe në këtë ditë të veçantë, urimet për...

Bora dhe Donaldi prindër së shpejti! “Një lumturi kaq e madhe nuk mund të...

Çifti i shumë i dashur për publikun, Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë në një pritje të ëmbël. Lajmin e ka konfirmuar vetë çifti, në...

Frikë për Elseid Hysaj, Ferrari 160.000 Euro merr flakë me mbrojtësin brenda!

Frikë e madhe për Elseid Hysajn dhe vjehrrin e tij: mbrojtësit të Lazios dhe vjehrrit iu desh të shpëtonin nga Ferrari i djegur plotësisht...

‘Më shumë s’ka vend!’ Çfarë po mundohet të thotë Xhensila?

Ditën e djeshme, artistja Xhensila Myrtezaj festoi 30-vjetorin e lindjes. Me këtë rast ajo organizoi një festë të madhe, duke e shijuar në maksimum me...

Nga ndarja me Chiara Ferragnin te tentativa për vetëvrasje, Fedez thyen heshtjen mes lotësh…

Këngëtari italian Fedez, ka folur për ndarjen e tij me blogurën e njohur italiane Chiara Ferragni, me të cilën ka edhe dy fëmijë. Një nga...