17.5 C
Tirana
Saturday, December 3, 2022
Gjasat që ju të mos e keni dëgjuar të paktën një herë në jetë këtë këngë janë shumë të ulëta. Mario Winans publikoi “I don’t wanna know” në 2016-ën dhe njerëzit e adhuruan. https://www.youtube.com/watch?v=KCHgxoXv4g4 Nëse shohim “top comments” në YouTube, komenti i...

NEW IN MUSIC

Editor Picks

- Advertisement -

JUST IN

GOOD TO KNOW

MOBILE
Download our apps

MORE ON ENERGY
Latest

Kjo është dyshja e eleminuar këtë javë nga “Dancing with the Stars Albania”!

Këtë javë në "Dancing with the Stars Albania" u eleminua Arbër Çepani. Dy çiftet e mbetur në fund, pas grumbullimit të pikëve të...

Rita Ora rrëfen për herë të parë sherrin me Rihanën, mësohet arsyeja e përplasjes!

Rita Ora është rrëfyer për herë të parë rreth grindjes me Rihannan në një intervistë të re ekskluzive me gazetarin Louis Theroux për BBC-në....

Dua Lipa: Dua që njerëzit të thonë Rita Ora dhe unë jemi nga Kosova, jo që është mes Italisë dhe Greqisë!

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, po i bën të gjithë krenarë kudo në botë. Madje Daily Mail i dedikoi edhe një artikull...

Në ditën e Pavarësisë, Florian Marku pozon krah Dua Lipës dhe babait të saj!

Këngëtarja shqiptare mbajti mbrëmjen e djeshme një koncert madhështor në Tiranë, me rastin e 110-vjetorit të Pavarësisë. Ajo i bëri të gjithë krenarë, veçanërisht...

Will Smith jep intervistën e parë pas shuplakës që mori në Oscar: Mu kujtua babai që rrihte mamin!

Pas një sërë deklaratash në internet dhe daljeve publike ku ai qëndroi i heshtur, Will Smith ishte i ftuar të hënën në “The Daily...

Pas ndarjes së bujshme, ribashkohen Tuna dhe Cozman!

Një lajm i papritur vjen nga showbizi shqiptar. Çifti i bujshëm, Tuna dhe Cozman janë bashkuar sërish. Burime për “Prive” bëjnë me dije...

WHAT?!

- Advertisement -

NEWS

Must Read

The latest and happening now news, from our news department

- Advertisement -

MORE NEWS

MOVIES
Latest

Quentin Tarantino: Kinemaja është e korruptuar!

Mjeshtri i kinemasë mes absurdit dhe realitetit, një këndvështrim regjisorial i filmografisë moderne, çfarë ka ndikuar në syrin e tij duke krijuar një koncept të pazakontë përmes zhanreve, detajeve,...

Margot Robbie zbulon si u përgatit për të xhiruar skenat nudo në ‘The Wolf of Wall Street’.

Aktorja e "The Wolf of Wall Street", Margot Robbie, zbuloi se i është dashur jo pak guxim, para se të filmonte një skenë nudo...

Johnny Depp rikthehet tek “Piratët e Karaibeve”, pesë vjet pas filmit të fundit!

Për fansat e aktorit, ishte një lajm i gëzuar: Pesë vjet pas filmit të fundit, Johnny Depp do të rikthehet në rolin e Jack...

Filmi i ri ‘Magic Mike’ ka një trailer *shumë seksi* me Salma Hayek dhe sigurisht, Channing Tatum!

Së fundmi është publikuar trailer-i i filmit të tretë të "Magic Mike", "Magic Mike's Last Dance". Fundi i trilogjisë vjen pak më shumë se një...

SHOWBIZ

- Advertisement -

Music

ALL THE NEWS