28.5 C
Tirana
Friday, September 29, 2023

Cila është kënga më e kërkuar e të gjitha kohërave në Shazam?

Kur ne na pëlqen një këngë dhe duam t’i gjejmë titullin, në moment na shkon në mendje aplikacioni Shazam. Aplikacion i famshëm mund të gjejë...

Fansat janë shumë të bindur që Dhurata Dora po vjen në bashkëpunim me artistin...

Tashmë jemi mësuar me bashkëpunimet ndërkombëtare të Dhurata Dorës. “Zemër” erdhi si hapi i parë i këngëtares në rrugën e suksesit në shumë vende...

Fillon numërimi mbrapsht për këngën e re të Kidës

Projekti i ri nga Kida është gati. Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar ka njoftuar adhuruesit e saj se kënga me titull “Drunk” publikohet...

NEW MUSIC | Dhurata Dora – “Ferrari”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dhurata Dora, ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor. “Ferrari” mban titullin kënga e saj e re, e cila...

NEW MUSIC |GASHI – “Mama” ft. Sting

Bashkëpunimi i Gashit me Sting tashmë është publikuar me një video zyrtare dhe fansat nuk mund të prisnin më shumë se kaq. “Mama” ka...