12.5 C
Tirana
Friday, November 26, 2021

Elvana Gjata dhe Capital T, “flakë” në këngën e re

Elvana Gjata dhe Capital T na treguan vetëm pak ditë më parë se po sillnin një bashkëpunim, edhe pse këngëtarja e kishte paralajmëruar, me...

Bruce Springsteen shet katalogun e tij muzikor

Pas Bob Dylan, Neil Young dhe Paul Simon, edhe Bruce Springsteen ka shitur katalogun e tij muzikor. “Negociatat për shitjen te Sony e të drejtave...

Elvana Gjata dhe Capital T vijnë sërish me një bashkëpunim dhe kënga do të...

Elvana Gjata e kishte paralajmëruar këtë bashkëpunim, me postimet e saj të mëparshme, me look-un e veçantë me ‘baby hair’, si dhe me emojit...

Irritohen fansat: një biletë për koncertin e Adele 7,500 £

Adele së fundmi publikoi një listë me datat e koncerteve në 2022-in në Londër, që do të jenë shfaqjet e saj të para në...

Pak para mesnate me Kylie Minogue dhe Years & Years

Kylie Minogue ka publikuar një këngë të re në bashkëpunim me Years & Years titulluar "A Second To Midnight".Kënga, e cila u shkrua nga...
Advertisement