23 C
Tirana
Thursday, February 25, 2021
 "Baila Conmigo" në bashkëpunim me Rauw Alejandro është kënga e dytë që Selena Gomez regjistroi për EP "Revelación".  "Doja diçka argëtuese me të cilën të gjithë mund të kërcenin," shkruan Selena për videon e re. "Gjithashtu doja të punoja me...

“Aerosmith” e ka shtyrë turneun evropian për vitin 2022

Steven Tyler dhe anëtarët e tjerë të bendit “Aerosmith”, i kanë shtyrë datat e koncerteve të planifikuara për herë të dytë, si pasojë e...

Këtë interpretim të “Fix You” nga BTS duhet ta dëgjoni me patjetër!

Hera e parë e grupit BTS në MTV Unplugged ishte e paharrueshme! Meritë padyshim e talentit të tyre por edhe e zgjedhjes së këngëve që intepretuan.  Përveç...

Kelly Rowland publikon “Flowers”

Javën e shkuar Kelly Rowland released publikoi  EP-ne "K". Shumë pak ditë më pas ajo vjen me  një tjetër video muzikore për këngën “Flowers,” e cila është filmuar...

Editor Picks

- Advertisement -

SHOWBIZ

GOOD TO KNOW

MOBILE
Download our apps

THE CELEBRITIES
Latest

Dua Lipa “detyron” Bashën të fshijë videon me refrenin e vjedhur të këngës

Dua Lipa detyron Lulzim Bashën të fshijë videon me këngën e saj. Dje siç e patë një refren i Dua Lipës u perdor nga...

Gerard Depardieu zyrtarisht nën hetim pas akuzave për përdhunim!

Aktori i njohur francez Gerard Depardieu është zyrtarisht nën hetim, për shkak se akuzohet për përdhunimin e një aktoreje në shtëpinë e tij, 3...

Stevie Wonder i thotë lamtumirë SHBA-së, shpërngulet në Gana

Stevie Wonder do të shpërngulet në Gana: artisti fitues i shumë çmimeve muzikore e njoftoi vendimin e tij në një intervistë me gazetaren dhe...

“Do jesh me mua me zor”, mesazhet që 29-vjeçari i dërgon Luana Vjollcës

“Ky person më dërgon e-mail-e me tekst: Ti do të jesh e imja. Do jesh me mua me zor. Më ka terrorizuar. Kam frikë,...

Jeff Bezos tërhiqet nga pozicioni si CEO i Amazon pas 27 vitesh, pse ky vendim?

Shefi ekzekutiv (CEO) i Amazon Jeff Bezos do të tërhiqet nga ky pozicion për t'u bërë kryetar ekzekutiv, duke i lënë vendin Andy Jassy....

Ra nga lartësia ku shihte hënën,humb jetën muzikantja e nominuar në Grammy

Ka ndërruar jetë si pasojë e një incidenti fatal në Athinë dj Sophie Xeon, e njohur me emrin e artit si Sophie. 34-vjeçarja e muzikës...

WHAT?!

- Advertisement -

LATEST

Must Read

The latest and happening now news, from our news department

Dua Lipa “detyron” Bashën të fshijë videon me refrenin e vjedhur të këngës

Dua Lipa detyron Lulzim Bashën të fshijë videon me këngën e saj. Dje siç e patë një refren i Dua Lipës u perdor nga...

Selena Gomez, Rauw Alejandro – “Baila Conmigo”

 "Baila Conmigo" në bashkëpunim me Rauw Alejandro është kënga e dytë që Selena Gomez regjistroi për EP "Revelación".  "Doja diçka argëtuese me të cilën të...

Gerard Depardieu zyrtarisht nën hetim pas akuzave për përdhunim!

Aktori i njohur francez Gerard Depardieu është zyrtarisht nën hetim, për shkak se akuzohet për përdhunimin e një aktoreje në shtëpinë e tij, 3...

“Aerosmith” e ka shtyrë turneun evropian për vitin 2022

Steven Tyler dhe anëtarët e tjerë të bendit “Aerosmith”, i kanë shtyrë datat e koncerteve të planifikuara për herë të dytë, si pasojë e...

Stevie Wonder i thotë lamtumirë SHBA-së, shpërngulet në Gana

Stevie Wonder do të shpërngulet në Gana: artisti fitues i shumë çmimeve muzikore e njoftoi vendimin e tij në një intervistë me gazetaren dhe...
- Advertisement -

MORE NEWS

Rritja e rasteve,Veliu:Zero tolerancë për qytetarët që s’respektojnë masat

Nisur nga situata e pandemisë në vend dhe rritja e rasteve të infektimit me COVID-19, Policia e Shtetit bën me dije se në bashkëpunim...

“Dembelizmi“ i lartë i të rinjve kërkon adresim urgjent

Shqipëria i ka përmirësuar treguesit e punësimit si raport me veten ashtu edhe me Rajonin në këto tre dekada të tranzicionit, mirëpo vendi duhet...

Bota sërish në prag izolimi, shtetet vendosin masa të ashpra të kufizimit të udhëtimeve

Qeveritë në disa vende të botës po planifikojnë ose kanë njoftuar tashmë për kufizime të reja për udhëtimet, që do të hyjnë në fuqi...

MOVIES
Latest

Netflix bën histori, merr numër rekord nominimesh në “Golden Globe”

Netflix është nominuar për 42 çmime “Golden Globe”, duke shënuar kështu një sukses historik, për këtë platformë. Në ceremoninë e ardhshme të ndarjes së çmimeve, kritikët parashikojnë fitoren e prodhimeve...

Jane Fonda drejt Globit të Artë

Një çmim special për të festuar një talent të gjithanshëm. ”Shoqata e Shtypit të Huaj" (HFPA), në krye të ”Golden Globes”, ka vendosur që t’ia...

“This sceptred isle”, filmi që do të tregojë se si u përball qeveria britanike me valën e parë të pandemise

“This sceptred isle” është titulli i serialit të njoftuar nga Sky në Londër me Kenneth Branagh në rolin e Boris Johnson. “Pesë seritë, filmimi...

Ju kujtohet Willy Wonka? Filmi i famshëm do të rikthehet!

Warner Bros do të nxjerrë filmin “Wonka” në 17 mars të vitit 2023, pas filmit të suksesshëm “Charlie dhe Fabrika e Çokollatave”, i cili...

SHOWBIZ

- Advertisement -

Music