12.5 C
Tirana
Friday, January 14, 2022
“Oh My God” nuk titullohet thjesht kënga e fundit e Adele, por shprehja që do të thoni teksa shihni videon! E xhiruar në bardh e zi, videoklipi ka një estetikë që të mban të mbërthyer pas ekranit dhe sekuenca që...

NEW IN MUSIC

Editor Picks

- Advertisement -

JUST IN

GOOD TO KNOW

MOBILE
Download our apps

MORE ON ENERGY
Latest

Na la pa fjalë, Kate Middleton i magjepsi të gjithë me këto 3 foto për 40-vjetorin e saj të artë

Është konsideruar shpeshherë si pasuesja më e denjë e mbretëreshës Elizabeth, për të mos thënë e vetmja që mund të vijojë të ruajë balancat...

Dojna Mema dhe Vlashent Sata, drejt martesës: ‘Gjithmonë PO’

Kur Dojna Mema tha se e pëlqen martesën, por “pa propozim nuk lëviz nga mami” e kishte seriozisht dhe Vlashenti e mori mesazhin. Përmes...

Çfarë ndodhi në të vërtetë: Pse Australia i refuzoi hyrjen tenistit nr.1 në botë

Novak Djokovic fluturoi në aeroportin e Melburnit, Victoria, Australi të mërkurën mbrëma për të marrë pjesë në Australian Open, turne që nis më 17...

Me një video të Tefta Radit kur jepte lajmet, Bledi Strakosha flet për problemet më të mëdha të moderatoreve të sotme

Theksi logjik, zëri, diksioni, shqiptimi drejt i fjalëve janë elemente kyç të punës së një spikeri/eje të televizionit, por edhe të radios. Gazetari Bledi...

Kanye West fotografohet në një takim me Julia Fox! A janë në një lidhje?

Kanye “Ye” West po vazhdon të shijojë beqarinë. Vetëm disa ditë pasi 44-vjeçari u pa duke u shoqëruar me aktoren e "Uncut Gems", Julia...

Dalin fotografitë e para të Amanda Seyfried në rolin e sipërmarrëses të dënuar për mashtrim Elizabeth Holmes

Mund të keni dëgjuar për Elizabeth Holmes, një sipërmarrëse e Silicon Valley e cila zotëronte një kompani të teknologjisë shëndetësore të quajtur Theranos. Kjo...

WHAT?!

- Advertisement -

NEWS

Must Read

The latest and happening now news, from our news department

Follow us on Instagram

- Advertisement -

MORE NEWS

MOVIES
Latest

Berlinale rregulla strikte anti-Covid

Festivali Ndërkombëtar i Filmit në Berlin, i njohur gjithashtu si Berlinale, do të zhvillohet muajin e ardhshëm, por me rregulla më të ashpra për të reduktuar përhapjen e koronavirusit,...

Ye tregon gjithçka në një dokumentar

Nuk duhet të jesh gjeni për të ditur se Ye (dikur Kanye West) ka ndikuar në muzikë gjatë dy dekadave të fundit.Por pse të...

Golden Globes shpall fituesit

Lista e fituesve në Golden Globes 2022 nuk ishte e shkurtër, pavarësisht ceremonisë si e tillë. Jason Sudeikis, Andrew Garfield dhe Jean Smart ishin ndër...

Bridgerton zbulon datën e sezonit 2

Numërimi ka filluar mbrapsht. Bridgerton 2 do të publikohet në nisje të pranverës. Në 25 mars.Sezoni i ardhshëm, siç edhe dihet nuk do të...

SHOWBIZ

- Advertisement -

Music