NEW MUSIC | Shawn Mendes, Camila Cabello – “The Christmas Song”

 

Shawn Mendes dhe Camila Cabello kanë sjellë shpirtin e festës me këngën e tyre të fundit së bashku.

Advertisement

Artistët që janë çift dhe në jetën reale  i bënë kështu një dhuratë fansave. Një video intime për këngën e tyre tipike krishtlindjesh me titull “The Christmas Song”. Ngrohuni edhe ju pak me tingujt e tyre :).