12.5 C
Tirana
Friday, November 26, 2021

Kush do të jetë “James Bond” i radhës pas Daniel Craig?

Pas suksesit të “No time to die”, James Bond do të rikthehet! Por bashkë me lajmin vijnë dhe pikëpyetjet se kush aktor do ta...

Publikohet data e premierës, kur do të nisë transmetimin $NOB

Ashtu siç ishte njoftuar, $NOB do të nisë transmetimin këtë vjeshtë në ekranin e Top Channel. Përmes një komunikimi në faqen zyrtare në Instagram,...

10 filma për t’i parë me personin e zemrës këtë fundjavë

Parja e një filmi nga komoditeti i shtëpisë tuaj mund të jetë një përvojë shumë personale. Por nëse keni një të dashur, ju e...

Muaji nëntor ka kaq shumë filma/seriale të reja në Netflix, sa nuk do dini...

Nga filmat dhe serialet e Krishtlindjeve dhe festave të fundvitit deri te të gjithë zhanret e kinematografisë, Netflix sjell një numër të konsiderueshëm prodhimesh...

Jennifer Lopez i rikthehet aktrimit

Jennifer Lopez ka njoftuar se është rikthyer në xhirimet e filmit të ri të Netflix të titulluar, “The Mother”. Artistja, e ndjekur nga 180...
Advertisement