NEW MUSIC | Shawn Mendes, Justin Bieber – “Monster”

Shawn Mendes dhe Justin Bieber kanë publikuar singëllin e tyre më të fundit ‘Monster’, shoqëruar me një videoklip.

Videokënga u publikuan më 20 nëntor. Klipi, me regji të  Colin Tilley, përshfaq Mendes dhe Bieber teksa zbulojnë një platformë të bardhë mes pyjesh. Dyshja më pas jep një performancë emocionale të këngës majë platformës, ndërsa rrufeja fillon të flakërojë rreth tyre. Për më tepër shijojeni pak më poshtë 🙂 

Advertisement