Grida Duma përlotet në studio nga letra emocionuese e të birit!

E ftuar në emisionin “Personale” në RTV Dukagjini, moderatorja dhe politikanja Grida Duma është surprizuar me një letër nga djali i saj që e...

Detaje të reja! Naimi ka zhdukur dy telefonat! Këmbënguli që të vritej atë ditë sepse Liridona do dëshmonte për sekretet e bashkëshortit…

I ftuar në “Breaking” ka qenë i ftuar gazetari Igli Çelmeta i cili ka ndarë për publikun detaje të reja nga vrasja e Liridona Ademajt. Ai tregon se Naimi i ka zhdukur telefonin e tij dhe Liridonës dhe për këtë gjë autoritetet kosovare i kanë...

‘U mbylla në shtëpi’/ Sara rrëfen romancën me boksierin…

Sara Gjordeni është njëra prej banoreve më të komentuara në “Big Brother VIP”. Ajo...

Xhensila heq unazën! Gazetari: Nis procesi i divorcit midis këngëtares dhe Bes Kallakut!

Ndarja e Xhensila Myrtezait dhe Bes Kallakut duket se nuk janë thjesht zëra që...

Kënga e Bebe Rexhës renditet e pesta më e shitur në historinë e Amerikës…

Ylli shqiptar, Bebe Rexha vazhdon të korrë sukses dhe të na bëjë krenarë. “Meant...

Në Itali e bëjnë të sigurt: Chiara Ferragni dhe Fedez janë ndarë!

Historia mes Fedez dhe Chiara Ferragni thuhet se ka marrë fund, tashmë përfundimisht. Kështu raporton...

E zbulon AI, ja si do të dukej Kurt Cobain sot nëse do të ishte gjallë!

Pothuajse 30 vjet nga vdekja e Kurt Cobain, një imazh i krijuar nga AI...

UEFA prezanton Championsin e ri, më shumë ndeshje dhe spektakël!

Risi absolute në Champions League që duke nisur nga sezoni 2024 -2025. UEFA ka prezantuar...

Burg për 3 fëmijët që akuzohen për vrasjen e babait/ Hysen Meta: E bëri motra. Hygerta: Jam penduar, por s’ka kthim pas…

Gjykata e Durrësit i ka lënë në burg 3 fëmijët e Pëllumb Metës, të cilët akuzohen për vrasjen e babait të tyre. Togat e zeza...

Në një bisedë për flokët, Beyoncé rrëfen për herë të parë sëmundjen autoimunitare…

Beyoncé ka ndarë për herë të parë detaje personale rreth pamjes së saj. Në...

Jess Glynne rikthehet në muzikë me albumin e ri!

Pas një pauze relativisht të gjatë në muzikë këngëtarja Jess Glynne po bëhet gati...

ON MUSIC

Kënga e Bebe Rexhës renditet e pesta më e shitur në historinë e Amerikës…

Ylli shqiptar, Bebe Rexha vazhdon të korrë sukses dhe të na bëjë krenarë. “Meant...

E zbulon AI, ja si do të dukej Kurt Cobain sot nëse do të ishte gjallë!

Pothuajse 30 vjet nga vdekja e Kurt Cobain, një imazh i krijuar nga AI...

Jess Glynne rikthehet në muzikë me albumin e ri!

Pas një pauze relativisht të gjatë në muzikë këngëtarja Jess Glynne po bëhet gati...

Shakira me album të ri pas 7 vitesh!

Shakira do të publikojë muajin e ardhshëm albumin e parë në 7 vite. Sipas...

Beyonce publikon dy këngë të reja!

Me një stil shumë provokues të veshuri, me modelin e një fermereje teksane apo...

Pse konkurrentja e Sanremo-s po përflitet kaq shumë?

Këtë vit debutoi në Sanremo, BigMama, 23-vjeçarja me origjinë një fshat në provincën e...

Rita Ora dhe Dua Lipa bëhen bashkë? Mund të performojnë në hapjen e Lojërave Mesdhetare 2030.

Lojërat Mesdhetare të vitit 2030 në Kosovë mund të bëjnë bashkë Dua Lipën dhe...

Billie Eilish fiton çmimin Kënga e Vitit në “Grammy Awards 2024”!

Billie Eilish ka fituar çmimin për Këngën e Vitit në “Grammy 2024” me këngën...

Dalja suprizë e Celine Dion në çmimet “Grammy”!

Dalja e Celine Dion në ceremoninë e cmimeve Grammy është komentuar gjatë nga mediat...

Dua Lipa me këngë të re!

Dua Lipa vijon të jetë e angazhuar me projekte të reja në fushën e...

Rita Ora publikon këngën e re me filmime nga fëmijëria e saj…

Këngëtarja Rita Ora ka publikuar këngën e saj më të re të titulluar “Shape...

Justin Timberlake rikthehet në muzikë!

Justin Timberlake ka publikuar pak nga kënga e tij e re, “Sefish” (“Egoist”), duke...

10 këngët më motivuese në histori / në mesin e tyre edhe kënga e Bebe Rexhës.

Një hulumtim është bërë së fundmi nga psikologët ku janë zbuluar 10 këngët motivuese...

850.000 dollarë për implantet dentare, fansat tallen me Kanye West: Duken si letër alumini…

Dhëmbët e titanit janë çudia e radhës nga Kanye West. I shoqëruar nga gruaja...

Celebs

Në një bisedë për flokët, Beyoncé rrëfen për herë të parë sëmundjen autoimunitare…

Beyoncé ka ndarë për herë të parë detaje personale rreth pamjes së saj. Në një intervistë me Essencé për sipërmarrjen e saj të re, Cécred ajo ka rrëfyer për lidhjen që ka me flokët. “Kam kujtime shumë të bukura të lidhura me flokët e mi....

Taylor Swift dhuron 100,000 dollarë për gruan e vrarë në Super Bowl.

Taylor Swift ka dhuruar 100,000 dollarë për familjen e Lisa Lopez-Galvan, nënës së dy...

Mesa duket Usher përveç performancës në “Super Bowl”, thuhet edhe që na qenka martuar…

Sipas People, 45-vjeçari dhe e dashura e tij, Jennifer Goicoechea, 40 vjeç, u martuan...

“Hyp se të vrava, zdryp se të vrava”, Jimmy Kimmel lexon disa shprehje shqip, Dua Lipa ia shpjegon…

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa, e ftuar nga Jimmy Kimmel në emision e...

Shpat Kasapi, duke qeshur, tregon se ka dhunuar ish-të dashurën.

I ftuar në “Mos i bjer me top”, Shpat Kasapi ka rrëfyer se ka...

SHOwbiz

Grida Duma përlotet në studio nga letra emocionuese e të birit!

E ftuar në emisionin “Personale” në RTV Dukagjini, moderatorja dhe politikanja Grida Duma është surprizuar me një letër nga djali i saj që e...

Sfida e Vëllait të Madh, Jul Deda nuk i mban dot lotët! Banorët përpiqen ta qetësojnë…

Banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, Big Brother VIP 3 janë vënë...

‘U mbylla në shtëpi’/ Sara rrëfen romancën me boksierin…

Sara Gjordeni është njëra prej banoreve më të komentuara në “Big Brother VIP”. Ajo është përfolur se ka lënë një lidhje pezull jashtë, ndërsa në shtëpinë më të famshme ka nisur një romancë me artistin nga Kumanova, Bardhi Idrizi. Mbrëmjen e djeshme, Sara rrëfeu për...

Luiz Ejlli vihet përballë drejtësisë: Rrezikon 4 vite burg për falsifikim.

Luiz Ejlli është një personazh mjaft i dashur për publikun, por mesa duket ai nuk ka shkëputur ende lidhjet me problemet ligjore. Prej datës...

Kinema

Çmimet Oscar 2024: Lista e plotë e nominimeve!

Ceremonia e 96-të e Oscars do të mbahet më 10 mars në teatrin “Dobly”,...

Lista e plotë e fituesve të Emmy Awards 2024!

Çmimet më të mëdha të natës u fituan nga "Succession", "The Bear" dhe "Beef". Seriali...

Oppenheimer dhe Succession dominojnë “Golden Globes 2024”!

Cillian Murphy, ylli i serialit “Peaky Blinders” fitoi çmimin si aktori më i mirë...

10 filma që mund t’i shihni në këto ditë festash!

Nëse po kërkoni të mbushni kalendarin tuaj të shikimit të filmave gjatë festave të...

‘Oppenheimer’ kryeson mbi ‘Barbie’ fiton 7 çmime BAFTA!

“Oppenheimer” ishte një ndër fituesit më të mëdhenj në ceremonin e EE BAFTA 2024, me shtatë çmime. Saga historike e bazuar në jetën e fizikanit teorik amerikan J. Robert Oppenheimer u nominua për gjithsej 13 çmime dhe ishte triumfuese në shtatë kategori në ceremoninë...

All articles

Grida Duma përlotet në studio nga letra emocionuese e të birit!

E ftuar në emisionin “Personale” në RTV Dukagjini, moderatorja dhe politikanja Grida Duma është...

Burg për 3 fëmijët që akuzohen për vrasjen e babait/ Hysen Meta: E bëri motra. Hygerta: Jam penduar, por s’ka kthim pas…

Gjykata e Durrësit i ka lënë në burg 3 fëmijët e Pëllumb Metës, të...

‘U mbylla në shtëpi’/ Sara rrëfen romancën me boksierin…

Sara Gjordeni është njëra prej banoreve më të komentuara në “Big Brother VIP”. Ajo...

Xhensila heq unazën! Gazetari: Nis procesi i divorcit midis këngëtares dhe Bes Kallakut!

Ndarja e Xhensila Myrtezait dhe Bes Kallakut duket se nuk janë thjesht zëra që...

Kënga e Bebe Rexhës renditet e pesta më e shitur në historinë e Amerikës…

Ylli shqiptar, Bebe Rexha vazhdon të korrë sukses dhe të na bëjë krenarë. “Meant...

Në Itali e bëjnë të sigurt: Chiara Ferragni dhe Fedez janë ndarë!

Historia mes Fedez dhe Chiara Ferragni thuhet se ka marrë fund, tashmë përfundimisht. Kështu raporton...

E zbulon AI, ja si do të dukej Kurt Cobain sot nëse do të ishte gjallë!

Pothuajse 30 vjet nga vdekja e Kurt Cobain, një imazh i krijuar nga AI...

UEFA prezanton Championsin e ri, më shumë ndeshje dhe spektakël!

Risi absolute në Champions League që duke nisur nga sezoni 2024 -2025. UEFA ka prezantuar...

Në një bisedë për flokët, Beyoncé rrëfen për herë të parë sëmundjen autoimunitare…

Beyoncé ka ndarë për herë të parë detaje personale rreth pamjes së saj. Në...

Jess Glynne rikthehet në muzikë me albumin e ri!

Pas një pauze relativisht të gjatë në muzikë këngëtarja Jess Glynne po bëhet gati...