12.5 C
Tirana
Friday, November 26, 2021

Latest

Just in on ENERGY. The latest news

Modelja shqiptare shijon pushimet me Dua Lipën, ndan foto nga jugu

Kristina Bakiu ka treguar përmes një postimi në rrjete sociale se është takuar me Dua Lipën. Modelja ka ndarë disa fotografi ku shihet bashkë...

TOKIO 2020 – Rritet në 276 numri i të infektuarve me COVID-19

Numri i personave të akredituar në Lojërat Olimpike të Tokios 2020 në Japoni, të cilët janë prekur nga koronavirusi i ri (COVID-19), u rrit...

8 sekrete bukurie nga 8 vende të botës

Bota është një vend shumë i larmishëm, por nëse ka një gjë të përbashkët për gratë në të gjithë globin është që ne duam...

Prindërit e saj me pushime në Shqipëri, Rita Ora s’mund të ishte më xheloze!...

Prindërit e Rita Orës, Besnik dhe Vera Sahatçiu-Ora, kanë gjetur së fundmi pak kohë për pushime dhe gjejeni pak cilin destinacion kanë zgjedhur… Shqipërinë....

Publikohen pamjet: Mos vallë Elvana Gjata po sjell surprizën që po prisnim të gjithë?

Që Elvana Gjata po vjen me surpriza të shumta, këtë e kemi “nuhatur” të gjithë. Pas një shkëputjeje relativisht të gjatë, muajit e fundit...
Advertisement