15.5 C
Tirana
Tuesday, September 26, 2023

Detaje të tjera nga filmi “Harry & Meghan: A Royal Romance” (Video)

"Harry & Meghan: A Royal Romance", sjell trailer-in dhe detaje të tjera...  Pas zbulimit të kastit, aktorët të cilët kanë një ngjashmëri të frikshme me...

Seks dhe spiunazh, Jennifer Lawrence vjen si një agjente sekrete në “Red Sparrow” (Video)

Jennifer Lawrence vjen në rolin e një balerine ruse e cila kthehet në spiune në filmin Red Sparrow. Filmi bashkon sërish aktoren me regjisorin e...

Margot Robbie në rolin e kukullës ikonë, Barbie si personazh i vërtetë

Margot Robbie do të shkëlqejë si Barbie në filmin e ri rreth kukullës ikonë. Ylli i ‘The Wolf Of Wall Street’ dhe ‘Suicide Squad’ gjithashtu...

Horrible Bosses 2

HORRIBLE BOSSES 2 Komedi | Minuta Filmi fillon më: 27.11.2014 Aktorë: Jason Bateman, Jason Sudeikis, Charlie Day, Jennifer Aniston, Christoph Waltz Dale, Kurt dhe Nick vendosin të krijojnë një biznes...

“Zorro” mbush 100 vjeç

Kanë kaluar plot 100 vjet që pas shfaqjes, për herë të parë, të kalorësit të famshëm Zorro, jo i mbinatyrshëm si Batman apo Spiderman,...