28.5 C
Tirana
Friday, September 29, 2023

Ish-modelja shqiptare në pritje të fëmijës së tretë (Foto)

Zana Krasniqi, supermodelja e njohur është në pritjen e ëmbël të tretë. Zana është e para vajzë që u kurorëzua si ‘Miss Univers Kosova’ pas...

Sipas Dafinës, nuk ia vlen të veshësh reçipeta çdo ditë (Foto)

Dafina Zeqiri është këngëtarja e njohur shqiptare, e cila shquhet për pamjen e saj shumë të bukur dhe stilin unik. Ajo së fundi ka postuar...

Rita, Dua dhe Bebe i bashkohen lëvizjes studentore kundër armëve (Foto)

Lëvizja studentore “March for Our Lives”, nisi fillimisht nga nxënësit e shkollës së mesme në Florida ku humbën jetën 17 të rinj muajin e...

Rihanna, Kanye West, Paul McCartney | “Four Five Seconds”

Rihanna është rikthyer! Këngëtarja ka publikuar singëllin e ri “Four Five Seconds” realizuar në bashkëpunim me dy gjigandë të muzikës: Paul McCartney dhe Kanye...

Manjola Nallbani me tone të ashpra për Festivalin e RTSH: Fituesi dihej 20 ditë...

Edhe këtë vit, fituesi i Festivalit të Këngës në Radiotelevizionin Shqiptar ka kaluar me polemika. Eugent Bushpepa do të na përfaqësojë në skenën e Eurovisionit...