24.5 C
Tirana
Sunday, May 28, 2023

Elon Musk konsumon marijuana në emision live

Shefi ekzekutiv i kompanisë “Tesla”, Elon Musk, ka konsumuar marijuanë gjatë një shfaqjeje të drejtpërdrejtë live në krah të komedianit amerikan, Joe Rogan. 47-vjeçari, i...

Kim thyen heshtjen, flet për skandalin e tradhëtisë ndaj Khloe (Video)

Kohët e fundit është përfolur shumë për tradhëtinë e Tristan Thomson ndaj partneres së ditë Khloe Kardashian vetëm disa ditë para se ajo të...

Ndryshe nga të tjerët Kastro Zizo zbulon dhuratën e dasmës së Getit & Marinës

Jo më pak se dje u zbuluan ftesat super unike të dasmës së Marina Vjollcës dhe Getoar Selimit dhe VIP-at nuk ngurruan të postonin...

Nora ja doli! Na la përsëri pa fjalë…

Këngëtarja e famshme Nora Istrefi ka mundur të shijojë disa ditë plazhi vetëm në fund të sezonit, duke qenë se përgjatë gjithë verës ka...

Habit çifti! Në dasmën mbretërore ftohen 2600 persona të rastësishëm

Princi Harry dhe Meghan Markle pritet që në muajin maj të kurorëzojnë fejesën me martesë. Çifti ka ftuar mijëra personalitete të sferave të ndryshme jetësore,...