Loredana konfirmon shtatzëninë me një detaj të vetëm

Deri më tani, të gjithë kanë folur për shtatzëninë e saj, përveç Loredanës. Burime të ndryshme konfirmonin shtatzëninë e Loredana Zefit, të dashurës së Mozzik....

Chrissy Teigen e inatosur me John Legend për një arsye që të gjithë biem...

Modelja e njohur Chrissy Teigen ka të njëjtin problem që mund të ketë jo vetëm çdo femër me bashkëshortin e saj, por të gjithë...

Rikthehet Jonida Maliqi me projektin e saj të ri (Video)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Jonida Maliqi ka kohë që i mungon skenës dhe muzikës shqiptare, por mesa duket pritjes sonë po i vjen fundi. Por...

Lady Gaga zbulon sëmundjen e rëndë që po e largon nga muzika…

Pak kohë më parë këngëtarja amerikane Lady Gaga deklaroi se do të tërhiqej nga muzika për disa kohë, dhe kjo duket për shkak të...

Angela Martini kalon pushimet me këngëtarin e famshëm në ishullin grek (Video)

Modelja e njohur Angela Martini dhe bashkëshorti i saj Dragos janë duke shijuar pushimet nga një destinacion tek tjetri. Momentalisht ata ndodhen në ishullin e...