Reperi shqiptar sot feston ditëlindjen dhe me këtë rast ka publikuar një foto të tijën kur ka qenë i vogël.

Nëse nuk e keni kuptuar ende, bëhet fjalë për Stresin.

Advertisement

ITS My Birthday ?

A post shared by “GTA” Out Now ⬇⬇ (@stresi) on

 ”Eshtë ditëlindja ime” shkruan ai krah fotos e cila u pasua me komente të shumta urimi.

 Dhe për ata që nuk e dinin moshën e reperit, Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi, sot “djaloshi i vogël” mbush 31 vjeç.