New Video: Babastars | “High 3”

Është publikuar para pak ditësh dhe videokënga më e fundit nga Babastars. "High 1" dhe "High 2" kanë qenë këngë shumë të suksesshme dhe...

Modelja e shëndoshë i jep një mësim të mirë Victoria Beckham-it!

Victoria Beckham së fundmi ka bërë publike listën me 52 modelet që do të jenë pjesë në sfilatën e modës të organizuar prej saj...

Ekskluzive/ Kastro reagon ashpër pas statusit të Berishës për përjashtimin e këngës. Kjo është...

Pas një statusi jo të zakontë nga ish-kryeministri Sali Berisha, ku akuzonte drejtuesit e Festivalit të Këngës në RTSH, se kënga e Kastro Zizos...

New Video: Era Istrefi | “Njo si ti”

"Njo si ti" titullohet projekti më ri muzikor i këngëtares Era Istrefi, i cili është publikuar një ditë më parë. Pas suksesit me "13", duket...

New Music: Elvana Gjata ft. Bruno | “LOVE ME”

Pas publikimit të shumë shumë copëzave slow motion apo foto nga klipi nëpër rrjetet sociale, më në fund është publikuar kënga LOVE ME nga...