Klea Huta shkon në darkë iftari, por fansat i kundërvihen për veshjen (Foto)

Klea Huta ka ditur gjithmonë të bëjë për vete fansat me thjeshtësinë dhe talentin e saj, por këtë herë këngëtarja bukuroshe ka marrë dhe kritika.

Së fundmi ajo ka shkruar për një darkë iftari me një miken e saj dhe këtë e ka treguar me një foto të postuar në Instagram.

Advertisement

Deri këtu çdo gjë duket të jetë në rregull por fansat e kanë vënë Klean paksa në siklet dhe kjo falë veshjes së saj dekolte.

Komentet e tyre u bënë më të ashpra dhe pas replikës së Kleas me dy prej komentuesëve, të cilëve i shkruan: “Injorantë të një kalibri shumë të lartë”