22.5 C
Tirana
Friday, September 29, 2023

Cardi B dhe makinat e saj luksoze!

Sa Lambo i duhen një çifti? Për Cardi B dhe reperin Offset nuk mjafton vetëm një, por duhet një garazh i tërë. Reperja e...

Keith Urban performon një cover akustik të “Happier” nga Marshmello & Bastille. (VIDEO)

Në fillim të muajit Marshmello and Bastille  u mblodhën me të gjithë bandën për një version akustik të "Happier" . Kënga ishe e zhveshur totalisht, gjë...

Ronaldo i jep fund thashethemeve për martesën!

Cristiano Ronaldo mohon zërat se ai dhe Georgina Rodriguez do të shkojnë së shpejti në altar. Të paktën për momentin nuk bën pjesë në...

Jennifer Lopez sjell këngën e re në bashkëpunim me vajzën e saj

Jennifer Lopez ka publikuar këngën e saj më të fundit ‘Limitless’. Kënga e yllit 49-vjeçare është krijuar për tu përdorur si kolona zanore e filmit...

Përplasje mes Mira Kazhanit dhe Blendi Fevziut: “Të vjen neveri kur për rrogën time...

Blendi Fevziu në një intervistë për “Syri.tv” është shprehur në lidhje me një nga ngjarjet më të diskutuara të ditëve të fundit, punën e...