Aktorja hollywood-jane Jennifer Metcalfe ka postuar një “selfie të shëmtuar” në Instagram për të festuar nominimin si Femra më Seksi në një ceremoni çmimesh.

 Jennifer shared the snap to encourage people to vote for her as Sexiest Female at the Inside Soap Awards Jennifer didnt seem fazed by the bad angle of her shot compared to her usual glamorous appearance

Advertisement

Fotoja e kapur nga “këndi më i keq” për një femër tregonte se edhe ajo, femra me seksi, ka rrathë të zinjë poshtë syve e ndonjëherë, edhe një gushë të varur./radionrg.al/

Aktorja shkruan poshtë fotos “E nominuar si femra më seksi për këtë vit në Inside Soap Award ju lutem votoni për mua.”

Fansat në fakt e adhuruan foton dhe i ishin mirënjohës për sinqeritetin e treguar./radionrg.al/
“E adhuroj sesa e sinqertë je mbi jetën e një mamaje, unë do votoj”, shkruan një fanse. E ndërsa tjetri shton: “Je njeriu i duhur për ta bërë këtë. Definitivisht që do votoj për ty.

Ndërkohë të tjerë thjesht kanë qeshur me foton e postuar.