10.5 C
Tirana
Saturday, February 24, 2024
Ylli shqiptar, Bebe Rexha vazhdon të korrë sukses dhe të na bëjë krenarë. “Meant To Be” është një ndër këngët më të spikatura të yllit të muzikës, e cila është në bashkëpunim me grupin e njohur, “Florida Georgia Line”....

NEW IN MUSIC

Editor Picks

- Advertisement -

JUST IN

GOOD TO KNOW

MOBILE
Download our apps

MORE ON ENERGY
Latest

Një tjetër Kuti Pandore në Big Brother VIP! Sara sheh “bumin” e lajmeve të shkruara për të, ndërkohë dërgon në televotim…

Një tjetër Kuti Pandore u hap në Big Brother VIP, këtë herë nga Sara Gjordeni. Ajo vendosi ta hapë atë, ku fillimisht lexoi Zarfin e...

Në një bisedë për flokët, Beyoncé rrëfen për herë të parë sëmundjen autoimunitare…

Beyoncé ka ndarë për herë të parë detaje personale rreth pamjes së saj. Në një intervistë me Essencé për sipërmarrjen e saj të re,...

Sfida e Vëllait të Madh, Jul Deda nuk i mban dot lotët! Banorët përpiqen ta qetësojnë…

Banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, Big Brother VIP 3 janë vënë përballë një sfidë. Ata duhet të mos reagojnë ndaj çdo gjëje...

Taylor Swift dhuron 100,000 dollarë për gruan e vrarë në Super Bowl.

Taylor Swift ka dhuruar 100,000 dollarë për familjen e Lisa Lopez-Galvan, nënës së dy fëmijëve që u vra gjatë të shtënave masive të së...

Luiz Ejlli vihet përballë drejtësisë: Rrezikon 4 vite burg për falsifikim.

Luiz Ejlli është një personazh mjaft i dashur për publikun, por mesa duket ai nuk ka shkëputur ende lidhjet me problemet ligjore. Prej datës...

Mesa duket Usher përveç performancës në “Super Bowl”, thuhet edhe që na qenka martuar…

Sipas People, 45-vjeçari dhe e dashura e tij, Jennifer Goicoechea, 40 vjeç, u martuan në Las Vegas gjatë fundjavës, ku këngëtari performoi në “Super...

WHAT?!

- Advertisement -

NEWS

Must Read

The latest and happening now news, from our news department

- Advertisement -

MORE NEWS

MOVIES
Latest

‘Oppenheimer’ kryeson mbi ‘Barbie’ fiton 7 çmime BAFTA!

“Oppenheimer” ishte një ndër fituesit më të mëdhenj në ceremonin e EE BAFTA 2024, me shtatë çmime. Saga historike e bazuar në jetën e fizikanit teorik amerikan J. Robert...

Çmimet Oscar 2024: Lista e plotë e nominimeve!

Ceremonia e 96-të e Oscars do të mbahet më 10 mars në teatrin “Dobly”, nën moderimin e Jimmy Kimmel. Lista e të nominuarve është kjo: Filmi...

Lista e plotë e fituesve të Emmy Awards 2024!

Çmimet më të mëdha të natës u fituan nga "Succession", "The Bear" dhe "Beef". Seriali më i mirë dramatik Andor Better Call Saul The Crown House of the Dragon The...

Oppenheimer dhe Succession dominojnë “Golden Globes 2024”!

Cillian Murphy, ylli i serialit “Peaky Blinders” fitoi çmimin si aktori më i mirë në një film dramë, për rolin e tij kryesor në...

SHOWBIZ

- Advertisement -

Music