Këtë vit udhëtoni më shumë! Ja cilat vende duhet të vizitoni sipas shenjës së...

Të zgjidhni një udhëtim bazuar në shenjën tuaj të horoskopit? Sigurisht!  E ku ka më mirë se të dini çfarë ju këshillojnë yjet... Dashi: Tenerife Për Dashin,...

Horoskopi 2018 – Peshqit

Situata yjore premton një 2018 të paharrueshme: një periudhë dinamike aspak të mërzitshme, të pasur me momente vendimtare. Urani është “sponsor” kryesor i gjallërisë...

Horoskopi 2018 – Ujori

Do ta nisni vitin me vullnetin për të qenë të vendosur. Ju presin programe dhe situata personale komplekse për t’u zgjidhur, por që duhet...

Horoskopi 2018 – Bricjapi

Bricjapi (21 Dhjetor – 19 Janar) Që në fillim 2018-ta do të dallojë për energjinë pozitive, gjallërinë dhe dëshirën për nisma të reja. Falë qëndrimit...

Horoskopi 2018 – Shigjetari

2018 është një vit i shkëlqyer. Prania e Jupiterit në shenjë dhe Mërkurit do ju japin kthjelltësi, aftësi intelektuale dhe shumë dëshirë për të...