Justin Bieber thyen rekordin e muzikës në SHBA të mbajtur nga Elvis Presley

Justin Bieber sapo ka thyer një rekord të audicioneve në SHBA, të vendosur 59 vjet më parë nga ikona Elvis Presley, duke u bërë...

Edhe një këngë tjetër e Eminem-it arrin shifrën historike të klikimeve në Youtube

Eminem gëzoi një rritje të madhe të klikimeve dhe shkarkimeve të këngëve javën e kaluar pas performancës së tij befasuese të “Lose Yourself” në...

Billie Eilish triumfon në “Brit Awards” por thotë se është ndjerë e urryer

Ylli i ri i popit, Billie Eilish, u vlerësua si këngëtarja më e mirë ndërkombëtare në eventin “Brit Awards” që nderon më të mirët...

Adele me album të ri!

Këngëtarja me famë botërore, Adele, pritet që të lancojë albumin e saj më të ri në shtator – sipas një videoje të publikuar në...

Edhe një bashkëpunim nga Lind Islami dhe Venera Lumani

Çifti i njohur i estradës, Lind Islami dhe Venera Lumani pas bashkëpunimeve të shumta e të suksesshme, po paralajmërojnë edhe një këngë të bukur...