NEW MUSIC |Alban Skenderaj ft. Elgit Doda – “Parajsa ime”

Kantautorët e njohur shqiptarë, Alban Skënderaj dhe Elgit Doda, kanë prezantuar projektin e tyre të ri muzikor.

“Parajsa ime” titullohet kënga e tyre e re, e cila vjen e shoqëruar me një klip tejet veror në bregdetin shqiptar. Që tani klipi shënon mbi 1 milion views në You Tube.

Shijojeni 🙂