Pas 6 vitesh lidhje, çifti i njohur shfaqet bashkë në publik

Prej 6 vitesh janë në një lidhje, mirëpo çifti i njohur hollivudian, Katie Holmes dhe Jamie Foxx nuk e kanë konfimuar asnjëherë lidhjen e tyre. Gjithashtu edhe daljet e tyre bashkë kanë qenë të kufizuara, ndërkohë që në rrjet qarkullojnë më shumë foto të tyre të realizuara nga paparacët. Por në eventin e “Met Gala” më në fund ata u shfaqën dorë për dore, duke zyrtarizuar për fansat lidhjen e tyre.

Katie-Holmes-Jamie-Foxx-2019-Met-Gala

Holmes dukej e mahnitshme e veshur me një fustan lejla nga stilisti Zac Posen. Edhe aktori i njohur Foxx dukej mjaft në formë dhe gjithashtu ishte kombinuar me të dashurën e tij në ngjyrat e veshje së tij.

/Opinion/