Tag: MET Gala

Pas 6 vitesh lidhje, çifti i njohur shfaqet bashkë në publik

Prej 6 vitesh janë në një lidhje, mirëpo çifti i njohur hollivudian, Katie Holmes dhe Jamie Foxx nuk e kanë konfimuar asnjëherë lidhjen e...

Rihanna punëson modele që ngjasojnë me të për të provuar modele...

Nëse nuk jeni akoma të bindur mbi ‘bëmat’ e Rihannës atëherë këtu mund të zbuloni më shumë rreth saj. Në një intervistë me ET,...

Kostumet që yjet shfaqën në Met Gala, këngëtarja shqiptare i ka...

"Kur e bejme ne, quhet “çmenduri"... kur e ben bota, quhet tendence mode" Met Gala ishte ngjarja më e komentuar e së dielës dhe në...

Kto janë disa nga yjet që tërhoqën vëmendje me veshjet e...

Ditën e djeshme, që ishte dhe e hëna e parë e muajit maj u mbajt mbrëmja e njohur, "Met Gala". Teksa parakalonin në teptin e...

As flokë dhe as paruke por…

Pavarësisht se preu flokët për rolin e saj, Cara Delevingne e bën më të mrekullueshme pamjen për jashtë ekranit. Supermodelja 24-vjeçare kishte bërë një ndryshim...

Kim e sëmurë me grip dhe e lumtur!

Të jesh i famshëm dhe në qendër të vëmendjes nuk është gjithmonë e lehtë. Personazhet publik duhet të tregojnë më të mirën e tyre...
Advertisement

Recent Posts

Advertisement