Tag: Zac Posen

Pas 6 vitesh lidhje, çifti i njohur shfaqet bashkë në publik

Prej 6 vitesh janë në një lidhje, mirëpo çifti i njohur hollivudian, Katie Holmes dhe Jamie Foxx nuk e kanë konfimuar asnjëherë lidhjen e...
Advertisement

Recent Posts

Advertisement