Tag: Jamie Foxx

Pas 6 vitesh lidhje, çifti i njohur shfaqet bashkë në publik

Prej 6 vitesh janë në një lidhje, mirëpo çifti i njohur hollivudian, Katie Holmes dhe Jamie Foxx nuk e kanë konfimuar asnjëherë lidhjen e...

Në Kinema: “ROBIN HOOD”

  Një luftëtar i kryqëzatave dhe komandanti “Moor” ngrejnë një revoltë të guximshme kundër mbretërisë së korruptuar angleze. Titulli origjinal: Robin Hood Zgjatja e filmit: 116 Minuta Shteti/Viti: USA/2018 Lloji: Aventure, Aksion Aktorë: Taron Egerton,...

Ja sa i kushtoi aktorit Tom Cruise, heshtja e bashkëshortes…

Aktorja e njohur Katie Holmes është parë së fundmi e shoqëruar nga fituesi i çmimit Oskar, aktori Jamie Foxx teksa kalonin pak kohë së...

Katie Holmes ndihet ende një vajzë e vogël

Që prej ndarjes nga Tom Cruise, Katie Holmes e ka mbajtur sa më larg vëmendjes së mediave jetën e saj private. Por në një intervistë...

Jamie Foxx shpëton jetë njerëzish

Jamie Foxx ka shpëtuar një të ri i cili sapo kishte bërë aksident pranë shtëpisë së aktorit në Hidden Valley të Kalifornisë. People bën të...

Jamie Foxx dhe Katie Holmes janë thjesht miq

Pas shpërthimit të thashetheme se Jamie Foxx dhe Katie Holmes janë në një lidhje sekrete, Jamie ka vendosur të qetësojë ujrat. Ai ka sqaruar se...

ANNIE

https://youtu.be/nasLuiP-1E0 Një fëmijë i birësuar, e cila jeton me nënën e saj të keqe kujdestare, e sheh ndryshimin në jetën e saj kur biznesmeni dhe...
Advertisement

Recent Posts

Advertisement