Tag: Katie Holmes

Pas 6 vitesh lidhje, çifti i njohur shfaqet bashkë në publik

Prej 6 vitesh janë në një lidhje, mirëpo çifti i njohur hollivudian, Katie Holmes dhe Jamie Foxx nuk e kanë konfimuar asnjëherë lidhjen e...

Ja sa i kushtoi aktorit Tom Cruise, heshtja e bashkëshortes…

Aktorja e njohur Katie Holmes është parë së fundmi e shoqëruar nga fituesi i çmimit Oskar, aktori Jamie Foxx teksa kalonin pak kohë së...

Katie Holmes shqetëson fansat

Dalja e fundit publike e Katie Holmes ka ngjallur shqetësime serioze tek fansat e aktores për shëndetin e saj. 37-vjeçarja duket më e dobësuar, më...

Katie Holmes ndihet ende një vajzë e vogël

Që prej ndarjes nga Tom Cruise, Katie Holmes e ka mbajtur sa më larg vëmendjes së mediave jetën e saj private. Por në një intervistë...

Katie Holmes ka probleme me fustanin (FOTO)

Katie Holmes duket se ka patur disa probleme me fustanin e saj gjatë xhirimeve të filmit më të ri "All We Had". Fustani xhins ka...

Cruise drejt martesës së katërt ?

Aktori i famshëm hollivudian, Tom Cruise, po planifikon që t’i propozojë për martesë asistentes së tij 22-vjeçare, Emily Thomas, më të cilën përflitet prej...

Jamie Foxx dhe Katie Holmes janë thjesht miq

Pas shpërthimit të thashetheme se Jamie Foxx dhe Katie Holmes janë në një lidhje sekrete, Jamie ka vendosur të qetësojë ujrat. Ai ka sqaruar se...
Advertisement

Recent Posts

Advertisement