Dita e Shën Valentinit ka gjetur personazhet e famshëm më të dashuruar se kurrë dhe duke i shprehur dashurinë partnerëve të tyre.

Ja si e kanë treguar ata dashurinë në rrjetet sociale:

Advertisement

  

Me and my Valentines! ? (?: @DraperJames)

A post shared by Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) on

I love you to infinity! Happy Valentine’s Day!!!

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Shoutout to all the Joyful Lovers Around the World!

A post shared by Will Smith (@willsmith) on

Plot zemra, dashuri, kujtime dhe puthje, sigurisht!