Tag: KIM KARDASHIAN

Pak ditë më parë u bë nënë për herë të katërt,...

Sapo është bërë mama për herë të katërt, por Kim Kardashian do më shumë fëmijë. Me 10 maj djali i saj erdhi në jetë...

Fëmija i katërt i Kardashian-West vjen në jetë me nënë surrogate

Kim Kardashian pushton kopertinat e revistave rozë më së shumti për format e saj të bollshme fizike, por këtë të premte, ylli i shfaqjeve...

Një festë aspak e zakontë: Babyshower për fëmijën e 4-ët të...

Kim Kardashian pret të bëhet nënë e fëmijës së saj të katërt, dhe së fundmi ka organizuar një “babyshower” me një temë të veçantë.Miqtë...

Kim Kardashian lumturon reperin shqiptar (Video)

Reperi me origjinë shqiptare, Gashi, nuk mund të ishte më i lumtur, dhe pas lumturisë së tij fshihet pikërisht, Kim Kardashian. Disa orë më parë,...

Kim Kardashian i vjedh veshjen Naomi Campbell!

Thonë që imitimi është forma më e mirë e adhurimit dhe ky kompliment vlen kësaj here për Naomi Campbell. Të gjithë u çuditën kur...

Jennifer Lopez ‘kopjon’ Kim Kardashian? Fustani që veshi në ‘Oscar’ ngre...

Jennifer Lopez i magjepsi të gjithë me paraqitjen e saj në tapetin e kuq të ‘Oscar 2019’. Kjo nuk është një çudi, pasi gjithçka...

Kim Kardashian flet për Kanye West: Futet në dhomë dhe më...

Kim Kardashian dhe Kanye West janë një ndër çiftet më të komentuara të show-bizit. Ajo që kemi kuptuar nga deklaratat e tyre është se...

Trajnerja tregon ‘sekretin’ që e çon Kim Kardashin në palestër

Kim Kardashian njihet ndër të tjera për pamjen perfekte dhe format fizike të admirueshme nga një pjesë e mirë e vajzave. Përveç faktit që...
Advertisement

Recent Posts

Advertisement