fbpx

NRG

13850 POSTS 0 COMMENTS

Shoqja publikon fotografinë e Diellzës shtatzënë

Diellza Kolgeci është në pritje të fëmijës së saj të parë. Mbrëmë Gazeta Express ka zbuluar se Miss-i kosovar, bukuroshja Diellza...

Moderatorja e njohur i drejtohet publikisht Demi Lovatos: Ndahu nga i...

Demi Lovato u fotografua duke u puthur me një djalë përpara dy ditësh dhe kaq ka mjaftuar që të vihet në shënjestër...

Studimet e fundit thonë së çiftet që zihen e duan më...

Sipas një studimi që është bërë së fundmi, 44% e çifteve të martuar në Amerikë besojnë se debatimi më shumë se një...

Trajneri i kombëtares shqiptare përlotet në emision, arsyeja do të emociononte...

Christian Panucci, trajneri i kombëtares shqiptare ka qenë i ftuar në emisioni ‘Rudina’.  Në intervistën në fjalë trajneri ka zbuluar disa...

Noizy shpenzon 175 mijë euro brenda ditës për…

175 mijë euro për një aksesor! Reperi nga Shqipëria, Noizy, njihet për shpenzimet që bën, andaj nuk e ka aspak problem që...

Arsyeja pse nuk po martohet Rozana Radi

Rozana Radi është një nga këngëtaret më të komentuara të showbiz-it shqiptar. Ajo ka marrë pjesë në disa kompeticione muzikor, në...

Suksesi i këngës së Ariana Grandes mban “vulën” e një artisteje...

Hiti më i suksesshëm i momentit në arenën ndërkombëtare ka “vulën” e një artisteje shqiptare. “Thank you, next” nga Ariana Grande...

16-vjeçari i virgjër fiton lotarinë për te Ishulli i Seksit

Fituesi i biletave falas për katër ditë te ishulli i seksit është një 16-vjeçar i virgjër. Bëhet fjalë për një udhëtim...
Advertisement
Download the ENERGY App. FREE
Advertisement