fbpx

Tag: KANYE WEST

Këngëtarja e njohur i rikthehet muzikës, nënshkruan kontratë me menaxherin e...

Pasi kaloi në overdozë dhe muaj të tërë në terapi, duket se këngëtarja Demi Lovato është gati për t’ju kthyer punës! Këngëtarja 26 vjeçare postoi...

Fëmija i katërt i Kardashian-West vjen në jetë me nënë surrogate

Kim Kardashian pushton kopertinat e revistave rozë më së shumti për format e saj të bollshme fizike, por këtë të premte, ylli i shfaqjeve...

Kim Kardashian flet për Kanye West: Futet në dhomë dhe më...

Kim Kardashian dhe Kanye West janë një ndër çiftet më të komentuara të show-bizit. Ajo që kemi kuptuar nga deklaratat e tyre është se...

Një kameraman zbuloi fjalëkalimin e Kanyes dhe është më i dobëti

Kanye West u takua ditën e djeshme me Presidentin Trump në Zyrën Ovale. Ata folën për shumë gjëra, përfshirë faktin se “Apple” duhet të...

Lana Del Rey ia plas në fytyrë Kanye West për mbështetjen...

Lana Del Rey ka reaguar ashpër ndaj Kanye West për mbështetjen e tij mbi Donald Trump. Këngëtarja, e cila performoi në dasmën e West dhe...

Kanye West ka diçka për të thënë lidhur me marrëdhënien e...

Kanye West publikoi disa video në Instagram për të sqaruar njëherë e mirë aludimet se Drake dhe gruaja e tij, Kim Kardashian, patën një...

Ose ajo, ose Kanye! Reperi acarohet me gazetaren dhe kërkon ta...

Kanye dhe acarimet e tij... Reperi ishte i ftuar tek shfaqja e Ralph Lauren gjatë Javës së Modës në New York. Ai ndaloi para kamerave...

Djalë apo vajzë? Zbulohet gjinia e fëmijës së katërt të Kim...

7 muaj pasi erdhi në jetë vajza e tyre Chicago, ata duan të zgjerojnë sërish familjen. Sipas raportimeve të ‘Us Weekly’, një burim pranë Kim...