Modelja shtatzënë për pak do të lindte në shfaqjen e Rihannas

Slick Woods, modelja e preferuar e Rihanna-s ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë… menjëherë pasi ka sfiluar për “Savage x Fenty”, linja e të brendshmeve të RiRi-t të prezantuar në Javën e Modës në New York.

Sipas TMZ, 22-vjeçarja ka kërkuar ndihmën e stafit mjekësor pas shfaqjes dhe është shoqëruar më pas për në spital ku ka sjellë në jetë djalin e saj, Saphir.

Woods dhe partneri i saj (gjithashtu model) Adonis Bosso e bënë publik lajmin se do bëheshin prindër në muajin mars.

 

View this post on Instagram

 

THE PROUD FAMILY

A post shared by Adonis Bosso 🇨🇮 (@septumpapi) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.