fbpx

Tag: RiRi

Modelja shtatzënë për pak do të lindte në shfaqjen e Rihannas

Slick Woods, modelja e preferuar e Rihanna-s ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë... menjëherë pasi ka sfiluar për "Savage x Fenty",...

Rihanna ishte shoqëruesja më e bukur e nuses

Në dasmën e Sonita Alexander, mikes së saj të ngushtë në Barbados, Rihanna dukej shumë e lumtur si shoqëruese e nuses.Edhe pse 30- vjeçarja...

RiRi zbulon me stil arsyen e sherrit me të dashurin

Para pak ditësh qarkulluan disa foto të Rihanna-s dhe Hassan Jameel nga pushimet e tyre në Meksikë ku situata u tensionua mes çiftit dhe...

RiRi i jep fund lidhjes me miliarderin, arsyeja?

Rihanna i ka dhënë fund lidhjes së miliarderin arab, pas gati 1 viti bashkë.Dhe duke qenë se po flasim për RiRi-n, arsyeja qëndron se...

E pyesin nëse do të shkojë në dasmën mbretërore, RiRi jep...

...ose pritej duke qenë se RiRi është...RiRi!Dy vjet më parë Rihanna ka takuar princ Harry-n  gjatë një eventi të organizuar nga Barbados National HIV/AIDS...

RiRi kthen “fantazitë më të egra” në realitet, vjen linja e...

Rihanna festoi “Ditën Ndërkombëtare të së Brendshmeve” duke postuar një fotografi të saj veshur me një kostum intim (nga koleksioni), dhe tha se më...

RiRi kthen “fantazitë e egra” në realitet, zbulon kur vjen linja...

RiRi po kthen "fantazitë më të egra" në realitet!Ajo ka krijuar linjën e saj të kozmetikës dhe tani do të sjellë linjën e të...

Vetëm RiRi di si të japë leksione grimi në mënyrën më...

Është e ditur tashmë se çdo gjë që prek Rihanna- çorape, rroba, syze dielli dhe sigurisht, produkte kozmetike- kthehet në ar.Tani, ajo po përdor...
Advertisement
Download the ENERGY App. FREE
Advertisement