fbpx

Tag: #nrjalbania

Çfarë bëri Taylor Swift që Donald Trump të pëlqejë muzikën e...

Taylor Swift mbështeti një ditë më parë demokratët në zgjedhjet e afërta të mesit të mandatit në SHBA, por kjo sigurisht nuk e ka...

8 vite pa të atin, Beatrix Ramosaj e kujton kështu

9 shtatori është një ditë e trishtë për beatrix Ramosaj, pasi është data kur babi i saj humbi jetën.Këngëtarja bëri dedikimin e ndjerë...

Bella Hadid merr urimin më të veçantë nga The Weeknd

Bella Hadid feston sot 22-vjetorin e lindjes.Supermodelja dhe The Weeknd tashmë kanë një histori të gjatë dashurie, me shumë ndarje dhe ribashkime, por më...

Më në fund publikohet një foto e Adelina Tahirit me vogëlushin...

Adelina Tahiri po përjeton momente mjaft të veçanta mëmësie, pas ardhjes në jetë rreth 1 muaj e gjysmë më parë të të birit, Jon.Deri...

Çfarë kuptimi ka emri i djalit të Erion Veliajt dhe Ajola...

Në javët e fundit të shtatzënisë, Erion Veliaj dhe Ajola Xoxa kishin veçuar disa emra për djalin që do të vinte në jetë.Më 6...

Mami Jona tregon “vaktin” e saj të preferuar

Moderatorja e njohur u bë mama e një djali më 17 shtator dhe emocionet e para pak përpara lindjes, dhe ato pasi i vogli...

Hueyda El Saied tregon arsyen pse nuk poston më foto të...

Ka kaluar rreth një vit nga ndarja e saj me partnerin francez prej 5 vitesh dhe tashmë ish-balerina e njohur jeton vetëm me të...

You&Me/ Fifi reagon për herë të parë pas ofendimeve

Në morinë e diss-eve që kanë përfshirë Taynan, Rinën dhe Fifin, si dhe lajmet e shumta nëpër portale lidhur me këto sherre, Ana Lika...
Advertisement
Download the ENERGY App. FREE
Advertisement