Marina dhe Getoari ndodhen në Kubë për një arsye speciale

Të gjithëve na habiti si fillim fakti se Marina zgjodhi të bënte pushime në kohën kur nis sezoni i ri televiziv. Megjithatë nëse do të kujtonit çfarë ndodhi një vit më parë në këtë periudhë, çdo gjë do të merrte kuptim.

Më 10 shtator të vitit të kaluar Marina Vjollca dhe Getoar Selimi kurorëzuan dashurinë e tyre në një dasmë që bëri bashkë si të ftuar personazhe të famshëm shqiptarë nga fusha të ndryshme.

Ditën e djeshme të dy bashkëshortët kanë postuar në profilet e tyre në Instagram foto nga Kuba, duke na bërë të mendojmë se destinacioni i tyre për të festuar përvjetorin e parë si të martuar është pikërisht ky vend.

 

View this post on Instagram

 

Apo kete?😑

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

 

View this post on Instagram

 

Havana na na…

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

Fotot nuk kanë munguar në profilet e Instagramit të secilit edhe pse ende jemi në pritje të një fotoje të përbashkët.

 

View this post on Instagram

 

El Comandante 🇨🇺

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on

 

View this post on Instagram

 

hablando de la revolución

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.