Tag: Rihanna

Rihanna së shpejti me markën e saj të veshjeve

Prej pak kohësh këngëtarja nga ishujt Barbados,Rihanna është shkëputur nga muzika për t’iu dedikuar biznesit të të brendshmeve dhe kozmetikës. Lajmi që ka qarkulluar në...

Rihanna zbulon daljen e albumit të saj të ri

Pa njoftime zyrtare, mesazhe publike apo deklarata në shtyp, Rihanna ka njoftuar në Instagram që albumi i saj i ardhshëm do të publikohet në...

5 albume të cilat mezi i presim për t’u publikuar në...

Duket se viti që po vjen do të jetë viti i mbushur me shumë muzikë sepse janë të shumtë këngëtarët ndërkombëtarë që kanë zgjedhur...

Rihanna punëson modele që ngjasojnë me të për të provuar modele...

Nëse nuk jeni akoma të bindur mbi ‘bëmat’ e Rihannës atëherë këtu mund të zbuloni më shumë rreth saj. Në një intervistë me ET,...

Rihanna i ndalon Presidentit Trump përdorimin e këngëve të saj në...

Rihanna dhe Axl Rose janë artistët e fundit që kanë kritikuar Donald Trumpin për përdorimin e paautorizuar të këngëve të tyre në tubimet partiake...

Rihanna bëhet Lejla…

Rihanna si gjithmonë nuk heq dorë nga veshja e kostumit për Halloween. Fotot e postuara në Instagram, ku...

Drake pohon se ka dashur një familje me Rihannën, e ka...

Rihanna dhe Drake kanë qenë një nga çiftet më të pëlqyer dhe fansat besonin shumë në dashurinë e tyre. Reperi kanadez gjithmonë e ka...

Nëse doni të bëheni si Rihanna, ndiqni këshillën e saj

Të jesh si RiRi nuk është e thjeshtë, por jo e pamundur. Ajo është vetëm 30-vjeç dhe është e suksesshme jo vetëm në muzikë, por...
Advertisement

Recent Posts

Advertisement