I dashuri i Dua Lipës fotografohet duke parë të pasmet e J.LO (Foto)

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa u shfaq për herë në eventin “MetGala” e shoqëruar me të dashurin e saj Isaac Carew.

Përveç veshjeve dhe parakalimit në tapetin  e kuq, paparacët kanë fotografuar të dashurin e Duas duke parë vithet e këngëtares Jennifer Lopez, e cila ishte duke pozuar.

Kjo foto është shpërndarë me shpejtësi duke u komentuar gjatë nga mediat e huaja. Ndërkohë J.LO është shoqëruar në këtë event nga i fejuari i saj Alex Rodriguez.

/Opinion.al/