Tag: “MetGala”

I dashuri i Dua Lipës fotografohet duke parë të pasmet e...

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa u shfaq për herë në eventin “MetGala” e shoqëruar me të dashurin e saj Isaac Carew. Përveç veshjeve dhe...
Advertisement

Recent Posts

Advertisement