Tag: Isaac Carew

I dashuri i Dua Lipës fotografohet duke parë të pasmet e...

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa u shfaq për herë në eventin “MetGala” e shoqëruar me të dashurin e saj Isaac Carew. Përveç veshjeve dhe...

“Mirë se vjen në Serbi”, i dashuri i Dua Lipa-s ia...

Dua Lipa dhe i dashuri i saj Isaac Carew kanë mbërritur në Prishtinë për festivalin “Sunny Hill”. Këngëtarja ka ndarë foto nga avioni privat...

Dua Lipa, fund marrëdhënies 2 vjeçare me të dashurin

Dua Lipa i ka dhënë fund marrëdhënies së saj me të dashurin, modelin Isaac Carew. Mungesa e Isaac gjatë javëve të fundit në koncertet e...
Advertisement

Recent Posts

Advertisement