Tag: JENNIFER LOPEZ

I dashuri i Dua Lipës fotografohet duke parë të pasmet e...

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa u shfaq për herë në eventin “MetGala” e shoqëruar me të dashurin e saj Isaac Carew. Përveç veshjeve dhe...

NEW MUSIC | Jennifer Lopez: “Medicine” ft. French Montana

"Medicine"  është singëlli më i ri i Jennifer Lopez në bashkë punim me  reperinFrench Montana.  Ky është bashkëpunimi i tretë i artistëve pas "Same Girl" dhe "I...

Shikoni çfarë thotë Jennifer Lopez për tradhtinë e të dashurit

Jennifer Lopez i është përgjigjur akuzave se i fejuari i saj Alex Rodriguez e ka tradhëtuar atë me ish gruan e Consecos, Jessican. 49...

Jennifer Lopez ‘kopjon’ Kim Kardashian? Fustani që veshi në ‘Oscar’ ngre...

Jennifer Lopez i magjepsi të gjithë me paraqitjen e saj në tapetin e kuq të ‘Oscar 2019’. Kjo nuk është një çudi, pasi gjithçka...

Pasi Kevin Hart hoqi dorë, zbulohet kush do t’i prezantojë çmimet...

Oscar-i i 2019-s nuk do të ketë një prezantues kryesor, por do të ketë shumë të tillë. Ndryshimi erdhi pasi Kevin Hart hoqi dorë...

Grammy Awards 2019: Ja çfarë veshën VIP-at në Tapetin e Kuq

Të dielën mbrëma, 10 shkurt është mbajtur ceremonia e ndarjes së çmimeve Grammy për vitin 2019. Edhe ky edicion i 61-të i Grammy-t bëri...

Jennifer Lopez fantastike, në numrin e ri të kopertinës së ”Harper’s...

Këngëtarja 49 vjeçare Jennifer Lopez ka tërhequr shumë vëmendje në realizimin e kopertinës së saj më të fundit. Në numrin e ri të revistës...

Hot This Week: December 21st, 2018

Hottest Music Videos of the Week. Find out about all the new stuff, from Jennifer Lopez and her daughter to Miley Cyrus and Mark...
Advertisement

Recent Posts

Advertisement