NEW MUSIC | Alban Skënderaj ft. 2Ton – “Drejt në zemër”

Është publikuar dueti i parë mes Alban Skenderajt dhe reperit 2TON.

“Drejt në zemër” quhet kënga që bëri bashkë këta dy artistë shumë të pëlqyer nga publiku shqiptar.

Për tekstin janë përkujdesur vet ata ndërkaq për muzikën Lorenc Aliaj.