Në këto foto Jonida Shehu duket më e bukur se kurrë

Përgjithësisht jemi mësuar që moderatoren Jonida Shehu ta shohim në të njëjtin stil. Por, këtë herë Jonidën e kemi parë ndryshe... Ajo ka publikuar disa...

Modelja shqiptare së shpejti bashkëpunim me regjisorin Hollywood-ian

Modelja shqiptare me famë ndërkombëtare Emina Cunmulaj po korr mjaft sukses në botën e modës jasht. Por, mesa duket bukuroshja shqiptare nuk mjaftohet vetëm me...

Angela Martini: “Për Playboy do të pozoj pas moshës 35 vjeçare”

E filloi modelimin në moshën 18 vjeçare, ndërsa linja e saj e rrobave të banjës u bë e njohur në gjithë botën. Në vitin...

Cfarë parakaluan në Tapetin e Kuq: 7.5 milionë dollarë diamante dhe 6 mijë perla!

Mbrëmja e madhe e cmimeve Oscar ka përfunduar por ende flitet për Tapetin e Kuq. Tashmë jemi të interesuar më shumë edhe nga numrat...

Je në dietë dhe nuk dobësohesh? Ja çfarë gabimesh po bën

Gjithmonë në dietë por nuk bie nga pesha? Ku është gabimi? Ndoshta pikërisht te regjimi strikt, pasi nuk funksionojnë sepse ushqimi është edhe kënaqësi. Kështu thotë...