Shuhet Ben E. King, i famshmi i “Stand By Me”

Një ndër emrat më të mëdhenj në historinë e muzikës Soul dhe R&B, Ben E. King, ka ndërruar jetë në moshën 76-vjeçare. Lajmi i vdekjes...

Aktorja Cubi Metkaj zbulon publikisht emrin e regjisorit që e ka ngacmuar seksualisht!

Aktorja e humorit Cubi Metkaj, është shprehur se është ngacmuar seksualisht për një film në fillimet e saj nga një regjisor. “Të themi “jo”...

Nuk na gënjyen dot, Kylie ribashkohet me Tyga! (FOTO)

Tre ditë më parë Kylie Jenner e mohoi takimin në orën 2 të mëngjesit me ish-të dashurin Tyga në studion e regjistrimit pas ndarjes...

Sali Berisha flet për herë të parë për jetën luksoze të Armina Mevlanit

U bënë vite tashmë që Armina Mevlani është lidhur me djalin e ish-kryeministrit,  Shkëlzen Berishën. Dhe pse ata janë një nga çiftet më të komentuar të...

Fernando na tregon versionin më të bukur të këngës së Çiljetës në “Kënga Magjike”

Pak ditë më parë Çiljeta ka prezantuar këngën pjesëmarrëse në “Kënga Magjike, e cila titullohet “Hajmali”. Një këngë, e cila u pëlqye nga publiku...