Elvana inauguron “Altar”

Vetëm pak kohë më parë fansat e këngëtares Elvana Gjata u habitën nga një postim i saji në Instagram me hashtag-un "Altar". Por të gjithë...

Armina Mevlani, afër apo larg familjes Berisha?

Paraditen e sotme mediat vendase kanë folur për lidhjen e Armina Mevlanit dhe Shkëlzen Berishës, duke theksuar faktin se ajo po mbahet larg nga...

Nora Istrefi shtatzënë

Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi është shtatzënë duke cënuar kështu automatikisht vazhdimin e saj në spektaklin e vallëzimit “Dance With Me”. Burimet bëjnë të...

Emina Cunmulaj martohet në 30 Maj

Modelja shqiptare Emina Cunmulaj do të shkojë në altar duke i dhënë fund beqarisë pas plot 3 vjet bashkëjetesë. Çifti ka vendosur të mbajë ceremoninë...

Dan Stevens do të jetë “Bisha”, Luke Evans “Gaston”

Pasi u zbulua se Luke Evans do të luajë rolin e Gaston në filmin e ardhshëm të Walt Disney, "E Bukura dhe Bisha", u...