Olta Gixhari ‘sfidon’ produksionin: Më sillni burrin këtu, po vdes për një…

Aktorja Olta Gixhari ka shprehur dëshirën e saj të madhe që të ketë një vajzë. “Po vdes për një gocë po vdes. Po po...

Bora Zemani mbyll spektaklin me një surprizë për publikun: Shihemi bashkë të hënën!

Bora Zemani, në mbyllje të natës së nëntë të “Dancing With The Stars”, konfirmoi se do të rikthehet si moderatore në “Për’puthen”. “Mos harroni, do...

Rita Ora rrëfen për herë të parë sherrin me Rihanën, mësohet arsyeja e përplasjes!

Rita Ora është rrëfyer për herë të parë rreth grindjes me Rihannan në një intervistë të re ekskluzive me gazetarin Louis Theroux për BBC-në....

Zyrtarisht kush do ta moderojë “Big Brother Vip Albania”?

Mes dilemës dhe zërave se kush do ta moderojë edicionin e dytë të “Big Brother Vip Albania”, Bora Zemani apo Arbana Osmani, kemi një...