Sezon i ri, programe të reja televizive e moderatorë të rinj. 

Ndryshimi i rradhës do të jetë në ABC news dhe flasim pikërisht për dyshen e “Edicionit Veror”, Olsa Muhameti dhe Eni Shehu.

Advertisement

#Repost @igenishehu with @repostapp ・・・ Done! @olsamuhameti Thnx to all of you, see you next summer ?

A post shared by Olsa Muhameti (@olsamuhameti) on

Dihet tashmë se dyshja do të ndahet, për të vazhduar secili rrugen e tij nëpër programe të tjera televizive.

Olsa nuk do të jetë më pjesë e ekranit, sepse pozicioni i saj i ri i përkon prapaskenës, si gazetare e programit “Pasdite në Top Channel”. /transmeton radionrg.al/

Image result for olsa muhameti

Sa i përket moderatorit tjetër, Eni Shehu, përflitet për një kalim në radio-televizionin Ora News si prezantues i emisionit të mëngjesit, ama asgje nuk është konfirmuar ende./radionrg.al/

Related image

I urojmë suksese dyshes së moderatorëve!